Kedves Apró Talpas Közösség!
Ovink nagy lelkesedéssel vett részt a KEDD Animációs Stúdió rajzpályázatán, ahol értékes nyereményekért gyűjtjük a lájkokat! 


Kérünk titeket, az eredeti albumra, és az abban lévő rajzokra is nyomjatok egy-egy lájkot! 

Mi nagyon büszkék vagyunk a csodás alkotásokra.
Hajrá Apró Talpak!
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.689529083175198&type=3











